Stoczniowiec Płock – Huragan Wołomin 1:3

Trener Damian Tucin: Weekend majowy zaczynamy do zwycięstwa nad Stoczniowcem w Płocku. Wiedzieliśmy przed meczem, że drużyna gospodarzy będzie bardzo mocna pod względem fizycznym i wszystko się sprawdziło. Jeśli chodzi o aspekty piłkarskie to od początku zdominowaliśmy naszego przeciwnika, szkoda tylko, że mało z tego wynikało, a jeśli już stwarzaliśmy sytuacje to byliśmy nieskuteczni. Druga połowa to już festiwal niewykorzystanych sytuacji, w dodatku w 55 minucie tracimy bramkę w kuriozalnej sytuacji z rzutu rożnego. Na szczęście dalej konsekwentnie szukaliśmy bramki i w końcu udało się przełamać. Wielkie brawa należą się całej drużynie, że po straconej bramce dalej konsekwentnie próbowaliśmy grać w piłkę i wywieźliśmy 3 pkt.

Bardzo dziękuje chłopcom za ten mecz, bo po ciężkim tygodniu dla mnie, poprosiłem chłopców, żeby zagrali dzisiaj dla mnie i wygrali ten mecz. Wiec jeszcze raz! Chłopcy bardzo dziękuje !

⚽️ Dąbkowski as. Chrapiński
⚽️ Florczak
⚽️ Dąbkowski as. Cwaliński

Skład: Biegaj, Jarosz, Borowy, Kalisiak, Koclęga, Przychodzeń, Wyszyński, Cwaliński, Florczak, Dąbkowski, Ołdak.M, Chrapiński, Balcerak, Lurbecki.

Trenerzy: D.Tucin, M.Szczapa.