PWKS Huragan – RKS Mazur Radzymin 6:2

Trener Damian Tucin: Dzisiejszy mecz otwierał dla nas sezon. Po całym zamieszaniu z Sempem Warszawa w rezultacie przyszło nam grać w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy. Cieszę się, że w końcu mogliśmy wyjść na boisko i skupić się na tym co najważniejsze czyli szkoleniu!

Bardzo się cieszę z dzisiejszego zwycięstwa, bo pierwszy mecz to zawsze lekka niewiadoma. Pół roku temu wygraliśmy u Nas 4:2, ale dzisiaj jeszcze bardziej było widać fizyczna przewagę zespoły Radzymina nad nami.

Ciężko mi jeszcze ocenić ten mecz, bo wygrywamy go wysoko 6:2, ale z samej gry nie do końca jestem zadowolony. Co prawda raczej kontrolowaliśmy ten mecz, ale z drugiej strony nie zagraliśmy, aż tak dobrze jak wskazuje na to wynik. Na pewno spotkały się dwie dobre drużyny, na podobnym piłkarskim poziomie, dzisiaj to my okazaliśmy się lepsi, ale nadal wiele pracy przed nami, aby nasza gra była efektywna, ale i efektowna.

Skład: Biegaj, Borowy, Kalisiak, Milczarek, Koclęga, Przychodzeń, Ołdak.M, Dąbkowski, Balcerak, Cwaliński, Florczak, Rzeszutek, Szymański, Kidała, Roguski
Trenerzy: D.Tucin, M.Szczapa

⚽️ M.Florczak as. P.Borowy
⚽️ M.Florczak as. M.Ołdak
⚽️ I.Balcerak as. P.Przychodzeń
⚽️ M.Florczak as. M.Dąbkowski
⚽️ M.Florczak as. M.Ołdak
⚽️ K.Cwaliński as. P.Przychodzeń