Oficjalny fanpage

Szanowni Państwo,
informujemy, że jedynym oficjalnym Fanpagem klubu PWKS Huragan Wołomin oraz Akademii Piłkarskiej Huragan Wołomin, która jest częścią klubu jest ten profil.

Informujemy, że działamy, dalej szkolimy młodzież i mamy ciągle nowe pomysły na nasz rozwój. Na ten moment ze względu na dobro całego klubu musieliśmy podjąć decyzje o redukcji kosztów utrzymania drużyny seniorów występującej w 4 lidze mazowieckiej, co skutkuje otrzymaniem wolnej ręki w poszukiwaniu nowego pracodawcy dla wszystkich zawodników tej drużyny. Czasy wspierania piłki seniorskiej na wysokim poziomie przez samorząd skończyły się już jakiś czas temu, a podmioty prywatne z racji obecnej sytuacji również nie są zainteresowane odpowiednim wsparciem.

Zawsze graliśmy o najwyższe cele i mimo coraz mniejszych środków finansowych pochodzących z zewnątrz staraliśmy się wyrównać budżet środkami prywatnymi. Niestety taki stan rzeczy nie mógł trwać dłużej.

Jednocześnie nie możemy sobie pozwolić aby środki uzyskiwane z prowadzenia Akademii przeznaczać na finansowanie drużyn seniorskich. Zawsze staliśmy na silnej młodzieży i nadal tak będzie. O składzie oraz lidze w której wystartuje drużyna seniorska poinformujemy w późniejszym okresie.

W imieniu zarządu klubu PWKS Huragan Wołomin
Adam Bereda – wiceprezes