D&D SPORT CUP r. 2010

Dziękujemy organizatorom D&D SPORT za super zorganizowany turniej w tym zarówno jeśli chodzi o warunki hotelowe jak i poziom sportowy i organizacyjny. Dziękujemy naszym rywalom na boisku, którzy nie odstawiali nogi ale zawsze walczyli fair zmuszając nas do maksymalnego wysiłku. LKS Ślesin 2010, AP Waleczni Olszewo Borki, Juventus Academy Warszawa, Uczniowski Klub Sportowy GOL Brodnica, MKS Czarni Pruszcz Gdański – Official, MKS Pogoń Łapy oraz KS Canarinhos Skórzewo – respect.

Jeśli chodzi o naszych chłopców należy podkreślić, że w każdym meczu dawali z siebie wszystko, może czasem brakło umiejętności, czasem szybkości ale jednego nie zabrakło w żadnym meczu – serca do gry. Ostatecznie nasza gra pozwoliła nam w debiutanckim turnieju na pełnowymiarowym boisku zająć świetne 5 miejsce na 10 walczących drużyn.

Trener Arkadiusz Stępień wyróżnił za cały turniej statuetką od organizatorów dla najlepszego piłkarza naszej drużyny Huberta Drzewieckiego – Hubert gratulacje i oby tak dalej!

Jeśli chodzi o strzelców bramek, którym świetnie asystowali między innymi Damian Świerk, Jakub Durka czy Ksawery Witas to wygląda to następująco:

Michał Kuchta – 13 bramek
Jakub Durka – 1 bramka
Hubert Drzewiecki – 1 bramka
Jerzy Nowak – 1 bramka

Oprócz wyżej wymienionych zawodników w bramce, w obronie, pomocy i ataku ciężko pracowali Bartek Karaś, Oliwier Lubaszewski, Karol Brzeziński, Szymon Ratyński, Adam Abed, Bartek Koc, Mateusz Podlasin oraz Adam Gontarek.

Zdobywamy kolejne bezcenne doświadczenia, które na pewno zaprocentują w przyszłości i co ważne turniej ten posłużył na jeszcze większe scementowanie drużyny. Gratulujemy wszystkim drużynom biorącym udział w turnieju, a w szczególności zwycięzcom